ecarup logo

Riešenie nabíjania elektromobilov

eCarUp ponúka jednoduché riešenie fakturácie a správy pre vaše nabíjacie stanice

Prečo eCarUp?

Dopyt po nabíjaní EV rastie. Rastúci počet vodičov EV potrebuje nabíjacie stanice bez komplikovaného predplatného alebo členstva. Jednoducho zdieľajte svoju nabíjaciu stanicu EV a zarábajte peniaze každý deň. eCarUp ponúka najnekomplikovanejšie riešenie nabíjania EV – ako hlavný biznis alebo ako doplnkový príjem.

Speňažte svoju nabíjaciu stanicu

Jednoducho speňažte svoje stanice EV v našej sieti v reálnom čase. Využite jednoduché digitálne nástroje a spojte sa s vodičmi EV. Od automatizovanej fakturácie až po komplexnú správu používateľov vám naša platforma poskytuje všetko, čo potrebujete na predaj vašej stanice a začatie zarábania hneď teraz.

Pripojte sa okamžite

eCarUp spája tisíce operátorov nabíjacích staníc a vodičov, ktorí hľadajú nabíjanie. Začnite v priebehu niekoľkých minút uvedením svojej stanice na našej platforme.

Intuitívne digitálne riešenia

Objavte výkonné riešenia navrhnuté pre vodičov aj prevádzkovateľov nabíjacích staníc. Infraštruktúra eCarUp je navrhnutá tak, aby zjednodušila zisťovanie a transakcie nabíjacích staníc pre elektromobily a pomáhala im odhaliť ich. Od automatizovaného účtovania cez vzdialenú údržbu až po správu záťaží nabíjacej stanice.

Hardvér

Bez ohľadu na to, ktorú nabíjaciu stanicu nainštalujete, eCarUp ponúka univerzálny backend. eCarUp integruje stanice cez štandardné rozhranie alebo súpravu dodatočnej výbavy.

Flexibilita

S eCarUp budete mať vždy možnosť rozhodnúť, ktoré stanice budete zdieľať a kedy budú dostupné. Vyberte si, či ho chcete ponechať ako súkromný, prenajať vybraným používateľom alebo verejnosti. Nastavte ceny alebo poskytnite hosťom možnosť účtovať zadarmo.

Otvorené rozhranie

eCarUp ponúka otvorené rozhranie k mnohým softvérom. Preto môžete naďalej používať svoj osvedčený firemný softvér.

Monitorovať, optimalizovať, účtovať

eCarUp je flexibilné riešenie pre realitné spoločnosti, energetické spoločnosti a elektrikárov. Nielenže si môžete sami nastaviť ceny, ale tiež si môžete slobodne vybrať nabíjací hardvér a funkcie podľa vášho prípadu použitia. Ideálne na správu staníc EV na viacerých miestach. Viac o funkciách backendu eCarUp sa dozviete tu.

Nabíjanie doma, v práci alebo pri vybavovaní vecí

Jedine eCarUp vám ponúka toľko flexibility s takou ľahkosťou. Keďže eCarUp je založený na cloude, sme otvorení technologickému pokroku. Tu sa dozviete, ako naši partneri realizujú nabíjacie stanice.

Partnerstvo

Ponúknite svojim zákazníkom jednoduchý a pohodlný systém fakturácie a správy pre ich nabíjacie stanice pre elektromobily. Vaše výhody na prvý pohľad:

  • Jednoduchá inštalácia
  • Jednoduché riadenie záťaže
  • Flexibilná konfigurácia

Stiahnuť aplikáciu môžete tu: