Sme výhradným dovozcom značky GL Charge na Slovensku. V ponuke máme prenosné garážové AC nabíjacie stanice, nástenné garážové AC stanice, verejné nabíjacie AC stanice a verejné nabíjacie DC stanice s konektorom CCS 2.

Stanice majú tú najvyššiu kvalitu. Vyrobené v EU.

Budúcnosť mobility je v elektromobilite

Naše inteligentné riešenia nabíjania, starostlivo naplánované siete a účinné riadenie spájajú všetky potrebné aspekty moderného nabíjania. Zameriavame sa na osobný prístup, takže v našom týme sú skúsený pracovníci v oblasti elektrotechniky, IT a inžinieri spolupracujúci pri vývoji inovatívnych riešení, ktoré spĺňajú vysoké štandardy spoločnosti GL Charge.

Naším cieľom je ponúkať flexibilné a efektívne produkty, ktoré poskytujú optimálne riešenie pre individuálne potreby našich zákazníkov.

Poskytovanie odborného poradenstva je rovnako dôležité ako ponúkanie vhodného sortimentu výrobkov na pokrytie potrieb všetkých oblastí použitia. Tento prístup tiež zohľadňuje špecifické individuálne požiadavky a prevádzkové procesy príslušnej spoločnosti. Toto know-how zmenilo GL Charge na jednu z hnacích síl v oblasti elektromobility. Naše lacné a flexibilné riešenia spoplatňovania prispievajú k lepšiemu, rýchlejšiemu a efektívnejšiemu rozšíreniu potrebných infraštruktúr. Obrovský potenciál rastu v tomto sektore nie je takmer úplne využitý, a preto ponúkame individuálne riešenia pre veľké množstvo obchodných modelov v rôznych priemyselných odvetviach a aplikáciách.

Naše stanice fungujú na systéme eCarUp

  • Platba bez registrácie.
  • Aplikácia bez nutnosti kreditu.
  • V príprave priama platba platobnou kartou.