GL Charge GoBox

GoBox je kompaktné, prenosné riešenie nabíjania navrhnuté tak, aby spĺňalo potreby nabíjania elektrických vozidiel. Jeho prenosný charakter ho robí ideálnym na použitie v rôznych prostrediach, od použitia v domácnosti až po vonkajšie miesta.

Táto nabíjacia stanica je skonštruovaná z vysokokvalitných komponentov, ktoré zaisťujú odolnosť a spoľahlivý výkon. Pracuje s maximálnou nabíjacou kapacitou až 11 kW, čím poskytuje rýchle a efektívne nabíjanie elektrických vozidiel.

Spĺňa prísne normy elektrickej bezpečnosti a je vybavený mechanizmami ochrany proti poruchám DC. To zaisťuje bezpečný proces nabíjania a minimalizuje riziko elektrických porúch.

Ľahká a prenosná nabíjačka s OLED obrazovkou a systémom manuálneho nastavenia nabíjacieho výkonu pomocou tlačidiel pre ešte nezávislejšie použitie. Priložený špeciálny adaptér umožňuje pripojenie k domácej elektrickej sieti, takže ste pripravení na každú situáciu. Priložený špeciálny adaptér umožňuje pripojenie k domácej elektrickej sieti, takže ste pripravení na každú situáciu.

Kompaktná a prenosná elektrická nabíjačka GoBox je navrhnutá s ohľadom na prenosnosť a všestrannosť. Nabíjacia stanica s maximálnym nabíjacím výkonom 11 kW, ktorá spĺňa prísne normy elektrickej bezpečnosti a je vybavená mechanizmami na ochranu pred chybami jednosmerného prúdu, rýchlo a bezpečne nabije požadované elektrické vozidlo.