GL Charge LiteBox

Nabíjacie stanice LiteBox Platinum vykazujú robustné štandardy kvality vo výrobe. Integrujú viacero systémov CPO a EMSP. V súlade s najvyššími priemyselnými normami zaisťujú elektrické bezpečnostné a ovládacie prvky bezpečnú prevádzku.

GL Charge LiteBox
GL Charge LiteBox

Dizajn LiteBox Platinum je skonštruovaný tak, aby vydržal rozsiahle používanie. Je ideálny pre verejné parkoviská a podobné prostredia. Zahŕňa rôzne komunikačné protokoly a dynamický systém riadenia záťaže, ktorý spĺňa technické potreby súčasných nabíjacích infraštruktúr.

Stanice LiteBox Platinum môžu byť vybavené zásuvkou alebo káblom. Okrem toho obsahujú vstavaný LCD displej a riadenie prístupu RFID, čím sa zvyšuje bezpečnosť a správa prístupu používateľov.

Určené na rozsiahlejšie použitie – doma aj na verejných parkoviskách. Inteligentný modul pre dynamické nastavenie nabíjacieho výkonu, dotykový LCD displej s tlačidlom štart/stop a ovládanie používania s RFID čítačkou. Dostupné v dvoch konfiguráciách (káblové alebo zásuvné).

Elektrická nabíjacia stanica LiteBox je určená na použitie vo veľkom meradle, vďaka čomu je vhodná najmä pre verejné parkoviská a iné podobné prostredia vrátane domáceho použitia. Nabíjačka je vybavená inteligentným modulom pre dynamické nastavenie nabíjania, čo znamená, že nabíjací výkon sa v reálnom čase prispôsobuje ostatným spotrebiteľom energie.