Funkčný dizajn

Naši vývojári vyvinuli túto inovatívnu AC nabíjaciu stanicu. S ním nabijete svoj elektromobil rýchlo a jednoducho.

Pico je špičková nabíjacia stanica pre elektromobily vyvinutá vo Švajčiarsku. Pripája sa ku cloudu cez Wi-Fi alebo mobilné siete, exportuje vysoko presné namerané údaje, integruje sa s rôznymi systémami tretích strán, má certifikáciu MID a obsahuje systém riadenia záťaže pre maximálnu efektivitu.

Pico
Nabíjacia stanica Pico

MID-certifikované

Špeciálnou funkciou našej nabíjacej stanice je integrovaný inteligentný merač s certifikáciou MID vrátane bezpečnostného procesora. To umožňuje presné meranie spotreby a zaisťuje bezpečné účtovanie.

Správa záťaže

Statický manažment záťaže rozdeľuje nabíjaciu kapacitu medzi niekoľko staníc. To vám umožní optimálne využiť nabíjaciu stanicu, aj keď sa súčasne nabíja viacero elektromobilov. Pico je pripravené aj na dynamické riadenie záťaže.

Účtovanie s tarifami

Naša e-nabíjacia stanica je vhodná najmä pre súkromný a polosúkromný sektor, pretože môže byť účtovaná rôznymi sadzbami. Integrácia do systému správy energie smart-me umožňuje plynulé účtovanie a monitorovanie procesu nabíjania.

Správa užívateľov

Ovládače sa autentifikujú pomocou RFID, NFC, aplikácie a sú kompatibilné s Plug&Charge (ISO15118). V prípade potreby je možné autentifikáciu aj deaktivovať. Nabíjací kábel je možné pevne uzamknúť k nabíjacej stanici.